Seo چیست

Seo (سئو) که اختصار Search Engine Optimization است به معنای بهینه سازی صفحات سایت بصورتی که با رعایت استانداردهای وب و موتورهای جستجو باعث ارتقا رتبه سایت و ایندکس سریعتر مطالب گردد. ابزار های مختلفی به منظور آنالیز آنلاین Seo سایت وجود دارد که این امکان را برای مدیران سایت فراهم میسازد تا با بررسی آیتم های حائز اهمیت در بهینه سازی سایت به اصلاح و ارتقا آن بپردازند.


آموزش طراحی صفحات وب با HTML بخش اول

در اولین بخش از آموزش HTML در رابطه با مفاهیم ابتدایی همچون مفهوم Tag، نحوه نوشتن المان‌های اچ تی ام ال صحبت خواهیم کرد و در نهایت شما خواهید توانست تا با کمک آموخته‌های خود، یک یک صفحه وب ساده و ابتدایی را ایجاد کنید. 


HTML به زبان ساده: آموزش طراحی صفحات وب با HTML

یکی از محبوب‌ترین موضوعاتی که هر کاربر دنیای اینترنت را به خود جذب می‌‎کند،  زبان HTML است.  ما هم بر آن شدیم تا با برگزاری یک دوره  آموزشی آنلاین و رایگان، این زبان را در طی چند هفته به شما آموزش دهیم. با ما برای اطلاع از جزئیات بیشتر در رابطه با این دوره همراه شوید.


CSS٣ چیست

سی اس اس زبان نشانه ‎گذاری تحت وب است که برای توصیف ظاهر یک وب‎ سایت برای مرورگر استفاده می‎ شود. CSS از سه حرف اول کلمات cascading style sheet تشکیل شده است؛ CSS٣ در واقع آخرین نسخه CSS است که دارای قابلیت ‎هایی فراتر از دو نسل اول است. CSS٣ به خاطر ساختار ماژولارش، به توسعه‎ دهندگان وب این امکان را می ‎دهد که صفحات وب با محتوای غنی که نیاز به کد سبک‎تری دارند، ایجاد کنند.


آشنایی با HTML5

احتمالاً از فهميدن اين موضوع چندان تعجب نخواهيد كرد كه HTML5 در اصل دنباله HTML4 محسوب مي شود، هر چند نسبت به آن كامل تر و غني تر به نظر مي رسد. HTML5 به عنوان جانشين HTML4 به منزله تكامل مهم بعدي در زمينه HTML است كه ستون اصلي وب قلمداد مي شود. HTML چارچوب را براي نمايش محتويات در مرورگر فراهم مي كند و تمام سايتهاي موجود در وب به طرق مختلف از آن استفاده مي كنند.


   1