مهم‌ترین رویدادها از نخستین روز برگزاری الکامپ بیستم


تاریخ ثبت : ۱۷-۰۹-۹۳    موضوع : اخبار فناوری    امتیاز: 5 از 5  ( مجموع آرا : 1)
بازدید : ۲۸۳۷

نمایشگاه الکامپ بیستم یکشنبه 16 آذر 93 کار خود را در حالی آغاز کرد که تا هفته گذشته زمان دقیق برگزاری و مجری آن مشخص نشده بود. بر این اساس شرکت کنندگان فقط 6 روز کاری زمان برای غرفه چینی و جانمایی در نمایشگاه داشتند. با این حال در نمایشگاه الکامپ امسال حدود 300 شرکت ایرانی و خارجی از کشورهای امارات، چین، سنگاپور، ژاپن و آلمان همه تلاش خود را به کار بستند تا به موقع در نمایشگاه حاضر شوند.


نمایشگاه الکامپ بیستم کار خود را در جمع مدیران فرهنگی و نبود مدیران IT آغاز کرد.

مراسم افتتاح بیستمین نمایشگاه الکامپ به عنوان مهم‌ترین رویداد فناوری اطلاعات کشور بدون حضور مدیران متولی آی‌تی صورت گرفت و افتتاحیه این نمایشگاه در جمع مدیران وزارت فرهنگ و وزارت صنعت انجام شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهی، رئیس مرکز توسعه‌ی فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد، معاون وزیر صنعت در این افتتاحیه حضور داشتند.

در حاشیه این افتتاحیه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سخنرانی نکرد و به جای آن رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال به ایراد سخنرانی پرداخت.

گلایه نایب رئیس اتاق بازرگانی از جای خالی وزیر ارتباطات و معاونان

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران از حضور نداشتن وزیر ارتباطات و معاونین او در مراسم افتتاحیه الکامپ بیستم گلایه کرد.

مشارکت مرکز تجارت جهانی دوبی در الکامپ 21

ظاهرا پیش از شروع نمایشگاه الکامپ، نماینده مرکز تجارت دبی از نمایشگاه دیدن کرده و پیشنهاد داده بود که سال آینده شریک تجاری الکامپ ایرانی باشد و الکامپ را در سطح منطقه معرفی کند.

الکامپ بیستم، شفاف‌ترین نمایشگاه

در حاشیه افتتاح نمایشگاه الکامپ امسال، محمدرضا طلایی، رئیس تشکل‌های IT اتاق بازرگانی ایران ‌نمایشگاه امسال را به عنوان شفاف‌ترین الکامپ از نظر مالی اعلام کرد.کلمات کلیدی : الکامپ21 ، IT ، تجارت جهانی دوبی ، وزیر ارتباطات


ثبت نظر