وبینار انتخاب موضوع پایان نامه ارشد روانشناسی

وبینار انتخاب موضوع پایان نامه ارشد روانشناسی به همت گروه روانشناسی در تاریخ 28 تیر 1400 در سامانه وبینار موسسه آموزش عالی اقبال  لاهوری برگزار می شود. این وبینار به صورت رایگان جهت تمامی دانشجویان گرامی رشته روانشناسی برگزار می گردد. سخنران اصلی وبینار رئیس موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری دکتر حمیدرضا میرزایی می باشد. همچنین مدیر گروه روانشناسی  دکتر طالبی و دکتر کرمانی از اعضای محترم هیات علمی گروه روانشناسی نیز در این گروه حضور دارند.


آسیب پذیری PrintNightmare - سرویس Print Spooler ویندوز

باگ جدیدی در ویندوز تحت عنوان PrintNightmare  منتشر شده است که امکان اجرای کد از راه دور را به نفوذگر می دهند. با گذشت 24 ساعت از انتشار خبر این باگ جدید هنوز اصلاحیه ای از سمت مایکروسافت ارائه نشده است و دامنه آسیب پذیزی این مشکل امنیتی در ویندوز های 7 ، 10 و همچنین از ویندوز سرور 2008 تا 2019 گزارش شده. با توجه به ویدیویی که گروه QiAnXin منتشر کردند و صحت کارکرد این باگ نیز قطعی شد پیشنهاد می شود سرویس Print Spooler را غیر فعال و همچنین از طریق Group Policy و  مسیر Computer Configuration / Administrative Templates / Printers گزینه Allow Print Spooler to accept client connections را غیر فعال نمایید


آدرس های اصلی دسترسی به سامانه ها

به استحضار می رساند آدرس های اصلی دسترسی به سایت اصلی موسسه ، پرتال دانشجویی ، سامانه مجازی و همچنین سامانه برگزاری وبینار به شرح ذیل می باشد و ورود بخش دلخواه از طریق لینک های قید شده امکان پذیر می باشد


نسخه انگلیسی سایت اصلی موسسه

به منظور مشاهده ویرایش انگلیسی محتواهای مهم سایت اصلی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری از جمله اخبار ، اطلاعیه ها و .... بخش انگلیسی سایت به روز رسانی و به امید خداوند متعال تمام محتواها در سایت انگلیسی نیز از این پس قابل دسترس می باشد.


گوگل اسکولار چیست

گوگل اسکولار (گوگل اسکالر) موتور جستجوی منابع علمی است که توسط کمپانی گوگل به منظور دسترسی و ثبت اطلاعات علمی محققین ارائه شده است. در Google Scholar کاربران می توانند پروفایل شخصی خود را در این موتور جستجو داشته باشند و مقالات علمی خود را به این پروفایل اضافه نمایند.


راه اندازی صفحه Pinterest موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

در راستای به اشتراک گذاری مطالب و تصاویر مرتبط به فعالیت های دانشجویان و اساتید گرامی، صفحه رسمی Pinterest موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری راه اندازی شد. لازم به ذکر است جهت دریافت آخرین خبر ها و مطالب کانالهای رسمی موسسه را شبکه های مجازی و همچنین سایت اصلی موسسه را به صورت روزانه بررسی فرمایید.


ارائه ایمیل آکادمیک به دانشجویان

به منظور بهره گیری از مزایای دریافت ایمیل آکادمیک جهت استفاده از مقالات علمی ، دسترسی به نشریات معتبر و فعالیت های دانشگاهی ، دانشجویان گرامی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری می تواند با مراجعه به پرتال دانشجویی و بخش درخواست های متفرقه ، نسبت به ایجاد درخواست ایمیل آکادمیک اقدام نمایند.


راه اندازی صفحه github موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

با منظور سهولت در دسترسی به پروژه ها و کدها و تجمیع در یک Repository معتبر ، صفحه اختصاصی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری در github راه اندازی شد. دانشجویان گرامی می توانند با مراجعه به این صفحه از کدهای متن باز منتشر شده استفاده نمایید. دانشجویان گرامی می توانند جهت مشارکت در این Repository از طریق صفحه ارتباط با ما با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نمایند.


بهینه سازی مد های Quiz و Adobe Connect در مودل

در راستای ارائه سرویس هر چه بهتر به دانشجویان و اساتید گرامی تغییرات متعددی در سامانه LMS که از هسته مودل در این بخش استفاده می شود انجام شده که این بهینه سازی ها در بخش های گوناگون از جمله مدهای Quiz و Adobe Connect می باشد ، بعنوان مثال افزونه شمارنده زنده زمان تا شروع هر آزمون به صورت جداگانه و با فرمت  روز - ساعت - دقیقه - ثانیه و همچنین در ادوبی کانکت مواردی مانند دریافت خروجی mp4 کلاس و یا نمایش جمع ساعت کلاس برگزار شده ادوبی کانکت در سامانه LMS  بهمراه نمایش لیست لینک های رکورد شده کلاسی بصورت اتوماتیک و ... امیدواریم بتوانیم سرویس شایسته ای را به دانشجویان و اساتید گرامی ارائه دهیم.


بسته حمایتی ۶۰ گیگ اینترنت دانشجویی جهت کلاس های مجازی

پیرو اطلاعیه های قبلی در سایت اصلی و همچنین شبکه های مجازی مرتبط به موسسه ، بسته ۶۰ گیگابایتی اینترنت آموزش مجازی برای دانشجویان توسط وزارت ارتباطات و فناوری در نظر گرفته شده است. دانشجویان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات و ثبت نام به سایت ictgifts.ir مراجعه نمایید. لازم به ذکر است این روش جایگزین رایگان بودن سایت های دانشگاهی خواهد شد و مهلت اعلام شده تا 9 اسفند می باشد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات