ارائه اینترنت وایرلس به دانشجویان جدیدالورود

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان جدید موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری ، دانشجویان جدیدالورود میتوانند جهت فعال سازی اشتراک اینترنت خود با همراه داشتن کارت موقت دانشجویی به واحد فناوری اطلاعات از ساعت 8 الی 14 همه روزه مراجعه و نسبت به دریافت مشخصات اقدام نمایند. دانشجویان ورودی گذشته نیز در صورت عدم فعال سازی در بازه قید شده به فناوری اطلاعات مراجعه فرمایند.


23 اصلاحیه امنیتی در Flash Player

شرکت Adobe یک بهروزرسانی امنیتی مهم انجام داد و با عرضه بستههای مختلف سعی کرد ۲۳ حفره و نقطه آسیبپذیر خطرناکی که در نرمافزار Flash Player موجود است را از بین ببرد. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، روز گذشته شرکت Adobe آخرین بهروزرسانی امنیتی خود را در اختیار کاربران گذاشت و در آن به صورت ویژه بر نرمافزار Flash Player تاکید کرد. این بهروزسانی برای سیستمهای عامل ویندوز، مک و لینوکس انجام شد و «آسیبپذیریهای خطرناک که امکان دسترسی از راه دور هکرها را فراهم میکرد»، مورد هدف قرار گرفت.


اصول بهبود فرآیند کسب و کار

بهترین لغتی که میتواند فرآیند مربوط به مدیریت بهبود کسبوکار(BPI) را توصیف کند، واژه "تغییر" است. BPI رویکردی نظاممند است که هدف آن، کمک به سازمانهاست تا بتوانند با تکیه بر عوامل اشاره شده در زیر، تغییراتی چشمگیر در زمینه چگونگی انجام کسب و کار خود ایجاد کنند.


هفته آینده Office 2016 رسما عرضه می‌شود

شرکت مایکروسافت با بهروزرسانی سیستم عامل خود توانست بار دیگر محبوبیت از دست رفته را بازگرداند و توجه کاربران جهانی را به سمت خود جلب کند. ولی این شرکت همچنان به توسعه محصولات خود ارائه میدهد و این طور که مراکز خبری اعلام کردند، ۲۲ سپتامبر یعنی هفته آینده نسخه ویژه مجموعه نرمافزاری Office 2016 برای ویندوز عرضه خواهد شد.


لوگوی جدید گوگل

شرکت گوگل برای موتور جستوجوگر خود یک لوگوی تازه طراحی کرده است، به این ترتیب شکل بعضی از حروفی که لوگوی رنگی گوگل را تشکیل میدهند کمی اصلاح شده است. گوگل گفت که این تغییرات لازم است چون مردم اکنون بیش از هر زمان دیگری از روی تلفنهای همراه و نه فقط از روی کامپیوترها سایت جستجو را باز میکنند. این تغییر پس از آن است که گوگل روز ۱۱ اوت اعلام کرد بسیاری از بخشهای خود را تحت مدیریت یک شرکت مادر به نام آلفابت در میآورد.


ارتقا ي مجدد وب سایت مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری در رده بندی وبومتریک

در جدیدترین آمار وبومتریک ، وب سایت مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با 46 رتبه صعود در رده 195 کل دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور و دومین مؤسسه برتر آموزش عالی در ایران میباشد. وبومتریک مرجعی است برای رتبه بندی مراکز علمی , آموزشی و تحقیقاتی دنیا که توسط آزمایشگاه سایبرمتریک (CINDOC) واحدی از انجمن ملی تحقیقات اسپانیا که بصورت دوره ای ارائه میگردد.


به روز رسانی مقالات آموزشی در زمینه امنیت

به منظور آشنایی هر چه بیشتر بازدیدکنندگان گرامی با مقالات مرتبط به امنیت در زمینه های مختلف بخش سامانه مقالات آموزشی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری به روز رسانی شد. این مقالات در شاخه های: مهندسی اجتماعی ، شبکه ، تست نفوذ پذیری و ... قابل دسترس میباشد. در صورت نیاز به مقاله خاصی شما میتوانید از بخش ارتباط با ما درخواست خود را ثبت نمایید.


جلسه پرسش و پاسخ تحقیقات انرژی های نو

جلسه پرسش و پاسخ تحقیقات انرژی های نو با حضور پروفسور علی اکبر اکبرزاده استاد دانشگاه RMIT  استرالیا . مکان : تالار اجتماعات مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری (سرافرازان 9) زمان : شنبه 94/05/24 ساعت 10 صبح . در حاشیه همایش : ارائه مشاوره تحصیلی به دانشجویان علامند به کار و تحصیل در دانشگاه های خارج کشور


ویندوز 10 با پشت سر گذاشتن لینوکس و ویستا پنجمین سیستم عامل دسکتاپ لقب گرفت

جمعهی گذشته مایکروسافت اعلام کرد که ۱۴ میلیون کاربر کامپیوتر خود را به ویندوز ۱۰ ارتقا دادهاند اما آن طور که از شواهد پیدا است خبرهای خوب برای مایکروسافت به آن جا ختم نمیشود و عرضهی ویندوز ۱۰ شوق بسیاری در بین کاربران ویندوز ایجاد کرده است.


سامانه مقالات آموزشی

به منظور ایجاد بستر مناسب جهت دریافت مقالات فارسی و لاتین الکترونیک در زمینه های مختلف از جمله کامپیوتر ، واحد فناوری اطلاعات مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری اقدام به بارگذاری مجموعه ای از کتب الکترونیک (مقالات آموزشی) معتبر دنیا نموده است. دانشجویان و اساتید گرامی میتوانند جهت مشاهده لیست ها به سامانه مقالات آموزشی مراجعه نمایند. همچنین در صورتی که مقاله آموزش خاصی مد نظر شما بازدیدکننده گرامی است میتوانید درخواست خود را از بخش ارتباط با ما ارسال فرمایید.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  صفحات