آغاز فیلترینگ هوشمند در یکی از شبکه‌های اجتماعی

وزیر ارتباطات با تایید آغاز فیلترینگ هوشمند از اعمال این طرح در یک شبکه اجتماعی از چند روز گذشته خبر داد و گفت: فاز اول فیلترینگ هوشمند روی شبکهای که بیشترین فشار روی آن بود با موفقیت اجرا شد. به گزارش ایتنا از فارس، در حالیکه در آخرین روز هفته کاری فارس از آغاز فیلترینگ هوشمند با اعمال در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر داد، روز گذشته وزیر ارتباطات به طور رسمی این خبر را تایید کرد.


ارسال پیامک بدون اینترنت و شبکه مخابراتی

کارشناسان موفق به ساخت ابزار موبایلی جدیدی شدهاند که به کاربر امکان میدهد بدون نیاز به استفاده از شبکههای مخابراتی یا Wi-Fi، پیامهای متنی خود را به دوستان و اطرافیان ارسال کنند.به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از آیتیپی، این ابزار که MeshMe نام دارد این امکان را برای کاربران فراهم میکند زمانی که گوشی آنها در حالت هواپیما قرار گرفته است، با فعال کردن گزینه بلوتوث و Wi-Fi بتوانند به صورت همزمان به چندین نفر پیام متنی بفرستند.


ارائه WhatsApp براي رايانه ها

مرکز AndroidWorld در گزارش جدید خود اعلام کرد که هماکنون پروژه محرمانه برای توسعه ابزار پیامرسان اینترنتی WhatsApp آغاز شده است تا به موجب آن نسخه ویژه این محصول مبتنی بر وب عرضه شود. به گزارش ایتنا به نقل از بیزینستودی، تکمیل نسخه وب از ابزار پیامرسان WhatsApp این امکان را برای کاربران فراهم میآورد تا بتوانند از این برنامه روی رایانههای شخصی خود استفاده کنند.


گوگل سرعت جستجوی اینترنتی در اندروید را افزایش می‌دهد

اینکه شرکتهای تولیدکننده خدمات موبایلی همواره ابزارهای بهروزرسان عرضه میکنند به این معنی است که هرگز نمیتوانید به ابزاری کاربردی خود اطمینان کامل داشته باشد. اما در برخی موارد شرکتهای بزرگ با بهروز کردن ابزار مربوطه سعی میکنند خدمات بهتر در اختیار شما بگذارند. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت گوگل در تلاش است تا این اطمینان را برای همه کاربران ایجاد کند که سایتهای اینترنتی مورد نظر آنها با نهایت سرعت ممکن باز میشود.


جزئیاتی از فیلترینگ هوشمند

به گزارش ایتنا از مهر، محمود خسروی در خصوص آخرین وضعیت اجرای فیلترینگ هوشمند در کشور گفت: هدفمند کردن فیلترینگ، احراز هویت کاربران در زمان دسترسی، استفاده از نرم افزارهای بومی شرکت های دانش بنیان و نیز تعیین دسترسی به اینترنت متناسب با شرایط کاربر از جمله برنامه های مدنظر برای مدیریت یکپارچه سامانه فیلترینگ کشور است. وی با بیان اینکه اجرای این پروژه آغاز شده و کار بسیار زیادی را می طلبد، افزود: در پروژه فیلترینگ هوشمند ارتقای سیستم فعلی فیلترینگ هوشمند در نظر گرفته شده است.


مشخصات فنی نسل هشتم از پردازنده‌های گرافیکی اینتل مشخص شد

در سه ماههی اول سال ۲۰۱۵ میلادی انتظار داریم نسل هشتم از پردازندههای اینتل یعنی Braswell را در بازارهای جهانی ببینیم. این نسل از پردازندهها با معماری ۱۴ نانومتری و گرافیک مجتمع به بازارهای جهانی عرضه خواهند شد که در ادامه مشخصات پردازشگر گرافیکی آنها را مشاهده خواهید کرد.


ارائه طرح‌های پیشنهادی مدل فیلترینگ هوشمند آغاز شد

طرح صیانت فرهنگی و اجتماعی با بهره گیری از سامانههای هوشمند کلید خورد. این طرح با هم اندیشی میان مرکز تحقیقات مخابرات ایران، متولیان اجرایی و پژوهشی این طرح و متقاضیان این فراخوان آغاز شده و مدلهای پیشنهادی برای فیلترینگ هوشمند ارائه شد.


دانشمندان موفق به تولید صفحه‌ی شفاف لمسی شدند

دانشمندان فنلاندی موفق به تولید صفحهی شفاف لمسی شدهاند که میتوان از آن برای اضافه کردن ویژگی لمسی روی انواع سطوح استفاده کرد. کمپانی کاناتو (Canatu) که این صفحهی لمسی را تولید کرده، نام آن را Carbon NanoBuds گذاشته است.


مهم‌ترین رویدادها از نخستین روز برگزاری الکامپ بیستم

نمایشگاه الکامپ بیستم یکشنبه 16 آذر 93 کار خود را در حالی آغاز کرد که تا هفته گذشته زمان دقیق برگزاری و مجری آن مشخص نشده بود. بر این اساس شرکت کنندگان فقط 6 روز کاری زمان برای غرفه چینی و جانمایی در نمایشگاه داشتند. با این حال در نمایشگاه الکامپ امسال حدود 300 شرکت ایرانی و خارجی از کشورهای امارات، چین، سنگاپور، ژاپن و آلمان همه تلاش خود را به کار بستند تا به موقع در نمایشگاه حاضر شوند.


برنامه های هفته پژوهش

واحد پژوهشی با همکاری واحد مشاوره و انجمن های علمی موسسه آموزش عالی اقبال  لاهوری بمناسبت هفته پژوهش اقدام به برگزاری همایش ها و کارگاههای آموزشی متنوع با حضور برترین اساتید نموده است . این همایش ها در زمینه های مختلف ازجمله طراحی سیستم فازی ، کارگاه کارآفرینی ، آشنایی با پایگاههای علمی ، کارگاه وبلاگ نویسی و ... در هفته پژوهش برگزار خواهد شد. جهت مشاهده لیست کامل به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  صفحات