گوگل سرعت جستجوی اینترنتی در اندروید را افزایش می‌دهد

اینکه شرکتهای تولیدکننده خدمات موبایلی همواره ابزارهای بهروزرسان عرضه میکنند به این معنی است که هرگز نمیتوانید به ابزاری کاربردی خود اطمینان کامل داشته باشد. اما در برخی موارد شرکتهای بزرگ با بهروز کردن ابزار مربوطه سعی میکنند خدمات بهتر در اختیار شما بگذارند. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت گوگل در تلاش است تا این اطمینان را برای همه کاربران ایجاد کند که سایتهای اینترنتی مورد نظر آنها با نهایت سرعت ممکن باز میشود.


جزئیاتی از فیلترینگ هوشمند

به گزارش ایتنا از مهر، محمود خسروی در خصوص آخرین وضعیت اجرای فیلترینگ هوشمند در کشور گفت: هدفمند کردن فیلترینگ، احراز هویت کاربران در زمان دسترسی، استفاده از نرم افزارهای بومی شرکت های دانش بنیان و نیز تعیین دسترسی به اینترنت متناسب با شرایط کاربر از جمله برنامه های مدنظر برای مدیریت یکپارچه سامانه فیلترینگ کشور است. وی با بیان اینکه اجرای این پروژه آغاز شده و کار بسیار زیادی را می طلبد، افزود: در پروژه فیلترینگ هوشمند ارتقای سیستم فعلی فیلترینگ هوشمند در نظر گرفته شده است.


مشخصات فنی نسل هشتم از پردازنده‌های گرافیکی اینتل مشخص شد

در سه ماههی اول سال ۲۰۱۵ میلادی انتظار داریم نسل هشتم از پردازندههای اینتل یعنی Braswell را در بازارهای جهانی ببینیم. این نسل از پردازندهها با معماری ۱۴ نانومتری و گرافیک مجتمع به بازارهای جهانی عرضه خواهند شد که در ادامه مشخصات پردازشگر گرافیکی آنها را مشاهده خواهید کرد.


ارائه طرح‌های پیشنهادی مدل فیلترینگ هوشمند آغاز شد

طرح صیانت فرهنگی و اجتماعی با بهره گیری از سامانههای هوشمند کلید خورد. این طرح با هم اندیشی میان مرکز تحقیقات مخابرات ایران، متولیان اجرایی و پژوهشی این طرح و متقاضیان این فراخوان آغاز شده و مدلهای پیشنهادی برای فیلترینگ هوشمند ارائه شد.


دانشمندان موفق به تولید صفحه‌ی شفاف لمسی شدند

دانشمندان فنلاندی موفق به تولید صفحهی شفاف لمسی شدهاند که میتوان از آن برای اضافه کردن ویژگی لمسی روی انواع سطوح استفاده کرد. کمپانی کاناتو (Canatu) که این صفحهی لمسی را تولید کرده، نام آن را Carbon NanoBuds گذاشته است.


مهم‌ترین رویدادها از نخستین روز برگزاری الکامپ بیستم

نمایشگاه الکامپ بیستم یکشنبه 16 آذر 93 کار خود را در حالی آغاز کرد که تا هفته گذشته زمان دقیق برگزاری و مجری آن مشخص نشده بود. بر این اساس شرکت کنندگان فقط 6 روز کاری زمان برای غرفه چینی و جانمایی در نمایشگاه داشتند. با این حال در نمایشگاه الکامپ امسال حدود 300 شرکت ایرانی و خارجی از کشورهای امارات، چین، سنگاپور، ژاپن و آلمان همه تلاش خود را به کار بستند تا به موقع در نمایشگاه حاضر شوند.


برنامه های هفته پژوهش

واحد پژوهشی با همکاری واحد مشاوره و انجمن های علمی موسسه آموزش عالی اقبال  لاهوری بمناسبت هفته پژوهش اقدام به برگزاری همایش ها و کارگاههای آموزشی متنوع با حضور برترین اساتید نموده است . این همایش ها در زمینه های مختلف ازجمله طراحی سیستم فازی ، کارگاه کارآفرینی ، آشنایی با پایگاههای علمی ، کارگاه وبلاگ نویسی و ... در هفته پژوهش برگزار خواهد شد. جهت مشاهده لیست کامل به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


مسابقه وبلاگ نویسی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

یک دوره مسابقه وبلاگ نویسی در سطح دانشجویان موسسه برگزار ميگردد. اين مسابقه داراي 9 محور ميباشد.  محورهاي مسابقه :  1. معرفي رشته ها و اساتيد  2. پژوهش و فناوري 3. انجمن هاي علمي 4. بسيج دانشجويي 5. ورزش و سلامت 6. كار آفريني 7. ارتباط با صنعت 8. خدمات الكترونيك 9 .ساير موارد مرتبط با دانشگاه دانشجويان عزيز ميتوانند در رابطه با محور دلخواه اقدام به ايجاد وبلاگ نمايند.


تعداد کاربران آنلاین جهان از سه میلیارد نفر فراتر رفت

سازمان جهانی مخابرات(ITU) وابسته به سازمان ملل متحد(UN) در تازهترین گزارش خود منتشر کرده است جمعیت آنلاین جهان از مرز ۳ میلیارد نفر گذشت و میزان دسترسی مردم جهان به اینترنت در سال ۲۰۱۴ میلادی به ۶.۶ درصد رسید.به گزارش ایتنا، سازمان ITU به منظور انتشار این گزارش ارتقاء طیف باند رادیویی، توسعه استانداردهای تکنیکی و افزایش دسترسی مردم جهان به خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات را مهمترین عامل در افزایش تعداد کاربران آنلاین جهان میداند.


TP-LINK کوچک‌ترین روتر مسافرتی دنیا را معرفی کرد

روتر جدید شرکت TP-LINK که TL-WR702N نام دارد، در دستهی نانو روترها قرار میگیرد و مناسب برای کاربران موبایل و کسانی است که همواره در حال مسافرت هستند. از مزایای این روتر میتوان به استفاده از آن در هتلها برای به اشتراک گذاری سرویس اینترنت بین چندین دستگاه مانند لپتاپ، تلفن، تبلت یا کنسولهای دستی اشاره کرد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات