مسابقه وبلاگ نویسی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

یک دوره مسابقه وبلاگ نویسی در سطح دانشجویان موسسه برگزار ميگردد. اين مسابقه داراي 9 محور ميباشد.  محورهاي مسابقه :  1. معرفي رشته ها و اساتيد  2. پژوهش و فناوري 3. انجمن هاي علمي 4. بسيج دانشجويي 5. ورزش و سلامت 6. كار آفريني 7. ارتباط با صنعت 8. خدمات الكترونيك 9 .ساير موارد مرتبط با دانشگاه دانشجويان عزيز ميتوانند در رابطه با محور دلخواه اقدام به ايجاد وبلاگ نمايند.


تعداد کاربران آنلاین جهان از سه میلیارد نفر فراتر رفت

سازمان جهانی مخابرات(ITU) وابسته به سازمان ملل متحد(UN) در تازهترین گزارش خود منتشر کرده است جمعیت آنلاین جهان از مرز ۳ میلیارد نفر گذشت و میزان دسترسی مردم جهان به اینترنت در سال ۲۰۱۴ میلادی به ۶.۶ درصد رسید.به گزارش ایتنا، سازمان ITU به منظور انتشار این گزارش ارتقاء طیف باند رادیویی، توسعه استانداردهای تکنیکی و افزایش دسترسی مردم جهان به خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات را مهمترین عامل در افزایش تعداد کاربران آنلاین جهان میداند.


TP-LINK کوچک‌ترین روتر مسافرتی دنیا را معرفی کرد

روتر جدید شرکت TP-LINK که TL-WR702N نام دارد، در دستهی نانو روترها قرار میگیرد و مناسب برای کاربران موبایل و کسانی است که همواره در حال مسافرت هستند. از مزایای این روتر میتوان به استفاده از آن در هتلها برای به اشتراک گذاری سرویس اینترنت بین چندین دستگاه مانند لپتاپ، تلفن، تبلت یا کنسولهای دستی اشاره کرد.


گلکسی نوت ۴ سامسونگ

گلکسی نوت ۴ از سری نوت سامسونگ به همراه قلم با نمایشگر ۵٫۷ اینچی، قابلیت ارتقا یافته اثر انگشت و برخلاف مدلهای قبلی با طراحی قاب فلزی ظریف عرضه شد.گلکسی نوت ۴ به عنوان فبلت جدید سامسونگ همزمان با معرفی در خاورمیانه در ایران معرفی شد.Samsung Galaxy Note 4 مدل جدید از سری نوت سامسونگ است که برمبنای دفترچههای کاغذی و ثبت وقایع به وسیله قلم طراحی شده است.قابلیت اثر انگشت سامسونگ برای حفاظت از دادههای شخصی به صورت ارتقا یافته در این محصول نیز استفاده شده است. علاوه بر این، اولین سنسور UV (ماورای بنفش) در تلفن همراه در نوت ۴ به کار رفته است.


عرضه دو دوربین دیجیتالی خانگی با لنز ۳۶۰ درجه

مراکز خبری از عرضه دو دوربین دیجیتالی جدید خبر دادهاند که برای آنها امکان تصویربرداری ۳۶۰ درجه فراهم شده است و هر دوی آنها میتوانند علاوه بر عکاسی، فیلمبرداری هم بکنند.  به گزارش ایتنا ، این دو دوربین دیجیتالی در شرکت Kodak ساخته شده است و در حالی که مدل PixPro SP360 Action Cam هماکنون در آمریکا و اروپا فروخته میشود، مدل VSN Mobil's 7.360 اواخر ماه جاری میلادی به دست کاربران جهانی میرسد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  صفحات