گفتگو با دكتر سيدحسين نوعي در روزنامه خراسان سه شنبه 6 مرداد

گفتگو با دكتر سيد حسين نوعي نماينده روساي دانشگاههاو موسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي خراسان و استاد تمام و استاد نمونه كشوري. استقبال بيش از 55 هزار دانشجو از تحصيل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي غيردولتي،غيرانتفاعي استانهاي خراسان


نسخه آزمایشی پرتال اختصاصی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

واحد فناوری اطلاعات در حال طراحی و پیاده سازی ویرایش 2.0 از پرتال اختصاصی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با جدیدترین متدهای برنامه نویسی وب میباشد. این نسخه با بهره گیری از تکنولوژی های جدید و فریمورک های برتر وب در حال آماده سازی است. در حال حاضر نسخه آزمایشی بر روی پرتال فناوری اطلاعات راه اندازی شده . شما بازدیدکنندگان گرامی میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق بخش ارتباط با ما ارسال و گروه برنامه نویس را از نظرات ارزنده خود بهره مند سازید.


انتشار بدافزار cool browser بر روي دستگاههاي اندرويدي كاربران فارسي

دستگاه ها با سيستم عامل هاي مختلف هميشه در معرض تهديدات امنيتي قرار دارند و توجه نكردن به مباحث امنيتي باعث آسيب هاي متعددي خواهد شد كه بخش اعظمي از آنها ميتواند جبران ناپذير باشد. از اين رو پيشگيري و رعايت مسائل امنيتي بهترين گزينه براي مقابله با تهديدات جديد است. به گزارش مركز IT موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري بدافزارجديدي بر روي دستگاههاي اندرويد كاربران فارسي در حال انتشار است كه با فعال سازي بسته نرم افزاري بصورت مخفي با نام com.cool.browser كاربر را به سمت دانلود كدهاي مخرب هدايت ميكند. همچنين نمايش صفحات popup كه براي كاربران ويندوز كاملا نام آشناست بهمراه ايجاد shortcut با نام neo security  از مشخصات ديگر اين بدافزار ميباشد.


کشف حفره امنیتی تلگرام

به گزارش ایسنا این باگ امنیتی با عنوان جعل درخواست در صفحه مدیریت تحت وب این نرم افزار شناسایی شده که به صورت کنترل از راه دور با تلفنهای همراه ارتباط برقرار میکند. پیمان دالوند - کارشناس آسیبپذیری تحت وب - با اعلام این مطلب گفت: تلگرام یک نرمافزار پیام رسان است که در کنار سایر سیستمهای ارتباطی در تلفنهای همراه مورد استفاده قرار میگیرد و این سیستم پنل تحت وب را نیز داراست که در هفته گذشته از این پنل دو آسیبپذیری کشف شد.


مقایسه اینترنت 1995 با اینترنت 2015

اینترنت دیگر آن شبکه جهانی نیست که روز اول ساخته شد؛ حتی شباهتی نیز به آن ندارد و این تغییر و تحولات گریبانگیر شرکتهای سیلیکونولی هم شده است. به تازگی یک مرکز تحقیقاتی، گزارشی منتشر کرده که تغییرات اینترنت را از سال 1995 تاکنون بررسی کرده است.


اختصاص ایمیل دانشگاهی - اقبال لاهوری

به منظور استفاده از ایمیل اختصاصی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری جهت معاونين، مديران ، اساتيد( هيئت علمي ، مدعو) وكاركنان با فرمت : yourname[at]eqbal.ac.ir ، به حوزه تحت سرپرستي اعلام فرمائيدكه درخواست خود مبنی بر ایجاد اکانت ایمیل را به پست الکترونیک info[at]eqbal.ac.ir ارسال فرمایید. پس از ایجاد ، جهت ارائه مقالات و .. این امکان فراهم میشود که از ایمیل دانشگاهی اقبال لاهوری استفاده نمایید.


راه اندازی انجمن های گفتگو مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

انجمن های گفتگو مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری به منظور بحث و تبادل نظر دانشجویان گرامی راه اندازی شد. دانشجویان عزیز جهت ورود به انجمن از شماره دانشجویی بعنوان نام کاربری و کد ملی بعنوان کلمه عبور استفاده نمایند. به منظور ورود به انجمن ها اینجا کلیک نمایید.


نسخه جدید سیستم‌ عامل لینوکس Red Hat عرضه شد

شرکت Red Hat نسخه بتای سیستم عامل جدید خود موسوم به Red Hat Enterprise Linux که با نام RHEL 6.7 شناخته میشود را عرضه کرد. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوئیرر، این سیستمعامل سازمانی که از زمان تولد آن پنج سال میگذرد، در آخرین بهروزرسانی یاد شده قابلیتهای جدیدی در اختیار گرفته است که شرکت Red Hat از آنها به عنوان قابلیتهای پایدار، ثابت و قابل پیشبینی یاد میکند و ادعا کرده است که محصول جدید میتواند پروژههای بزرگ سازمانی پشتیبانی کند.


مدل فرایند (Process Model)

یک فرایند کسبوکار (Business Process) مجموعهای از فعالیتهای جاری در سازمان با ساختاری است که ترتیب منطقی بین آن ها و وابستگیهایشان را توصیف مینماید و هدف آن فراهم نمودن یک نتیجه مطلوب است. مدلسازی فرایند کسبوکار، تحلیل مشترکی از فرایندهای کسبوکار ایجاد میکند. یک مدل کسبوکار میتواند درک جامع و کاملی از یک فرایند را مهیا نماید. هر سازمان را با استفاده از فرایندهای کسبوکار آن میتوان تحلیل نمود. به همین دلیل مدلسازی صحیح فرایندهای کسبوکار از اهمیت بالایی برخوردار است.


اینتل امسال با پردازنده‌های 14 نانومتری Cherry Trail به نبرد با کوالکام می‌رود

اینتل بالاخره تراشههای Cherry Trail در خانوادهی Atom که برای تبلتها و گوشیها کاربرد دارند را با لیتوگرافی ۱۴ نانومتری تولید میکند. چریتریل از عملکرد و سرعت بالاتر، مصرف انرژی پایینتر و عمر باتری بالاتری در مقایسه با نسل قبلی، برخوردار است.پس از سری Bay Trail، حالا نوبت به پردازندههای Cherry Trail از خانوادهی اتم رسیده است تا در مقابل پردازندههای دیگر شرکتها مانند کوالکام خودنمایی کند


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  صفحات