هفته آینده Office 2016 رسما عرضه می‌شود

شرکت مایکروسافت با بهروزرسانی سیستم عامل خود توانست بار دیگر محبوبیت از دست رفته را بازگرداند و توجه کاربران جهانی را به سمت خود جلب کند. ولی این شرکت همچنان به توسعه محصولات خود ارائه میدهد و این طور که مراکز خبری اعلام کردند، ۲۲ سپتامبر یعنی هفته آینده نسخه ویژه مجموعه نرمافزاری Office 2016 برای ویندوز عرضه خواهد شد.


لوگوی جدید گوگل

شرکت گوگل برای موتور جستوجوگر خود یک لوگوی تازه طراحی کرده است، به این ترتیب شکل بعضی از حروفی که لوگوی رنگی گوگل را تشکیل میدهند کمی اصلاح شده است. گوگل گفت که این تغییرات لازم است چون مردم اکنون بیش از هر زمان دیگری از روی تلفنهای همراه و نه فقط از روی کامپیوترها سایت جستجو را باز میکنند. این تغییر پس از آن است که گوگل روز ۱۱ اوت اعلام کرد بسیاری از بخشهای خود را تحت مدیریت یک شرکت مادر به نام آلفابت در میآورد.


ارتقا ي مجدد وب سایت مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری در رده بندی وبومتریک

در جدیدترین آمار وبومتریک ، وب سایت مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با 46 رتبه صعود در رده 195 کل دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور و دومین مؤسسه برتر آموزش عالی در ایران میباشد. وبومتریک مرجعی است برای رتبه بندی مراکز علمی , آموزشی و تحقیقاتی دنیا که توسط آزمایشگاه سایبرمتریک (CINDOC) واحدی از انجمن ملی تحقیقات اسپانیا که بصورت دوره ای ارائه میگردد.


به روز رسانی مقالات آموزشی در زمینه امنیت

به منظور آشنایی هر چه بیشتر بازدیدکنندگان گرامی با مقالات مرتبط به امنیت در زمینه های مختلف بخش سامانه مقالات آموزشی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری به روز رسانی شد. این مقالات در شاخه های: مهندسی اجتماعی ، شبکه ، تست نفوذ پذیری و ... قابل دسترس میباشد. در صورت نیاز به مقاله خاصی شما میتوانید از بخش ارتباط با ما درخواست خود را ثبت نمایید.


جلسه پرسش و پاسخ تحقیقات انرژی های نو

جلسه پرسش و پاسخ تحقیقات انرژی های نو با حضور پروفسور علی اکبر اکبرزاده استاد دانشگاه RMIT  استرالیا . مکان : تالار اجتماعات مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری (سرافرازان 9) زمان : شنبه 94/05/24 ساعت 10 صبح . در حاشیه همایش : ارائه مشاوره تحصیلی به دانشجویان علامند به کار و تحصیل در دانشگاه های خارج کشور


ویندوز 10 با پشت سر گذاشتن لینوکس و ویستا پنجمین سیستم عامل دسکتاپ لقب گرفت

جمعهی گذشته مایکروسافت اعلام کرد که ۱۴ میلیون کاربر کامپیوتر خود را به ویندوز ۱۰ ارتقا دادهاند اما آن طور که از شواهد پیدا است خبرهای خوب برای مایکروسافت به آن جا ختم نمیشود و عرضهی ویندوز ۱۰ شوق بسیاری در بین کاربران ویندوز ایجاد کرده است.


سامانه مقالات آموزشی

به منظور ایجاد بستر مناسب جهت دریافت مقالات فارسی و لاتین الکترونیک در زمینه های مختلف از جمله کامپیوتر ، واحد فناوری اطلاعات مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری اقدام به بارگذاری مجموعه ای از کتب الکترونیک (مقالات آموزشی) معتبر دنیا نموده است. دانشجویان و اساتید گرامی میتوانند جهت مشاهده لیست ها به سامانه مقالات آموزشی مراجعه نمایند. همچنین در صورتی که مقاله آموزش خاصی مد نظر شما بازدیدکننده گرامی است میتوانید درخواست خود را از بخش ارتباط با ما ارسال فرمایید.


گفتگو با دكتر سيدحسين نوعي در روزنامه خراسان سه شنبه 6 مرداد

گفتگو با دكتر سيد حسين نوعي نماينده روساي دانشگاههاو موسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي خراسان و استاد تمام و استاد نمونه كشوري. استقبال بيش از 55 هزار دانشجو از تحصيل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي غيردولتي،غيرانتفاعي استانهاي خراسان


نسخه آزمایشی پرتال اختصاصی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

واحد فناوری اطلاعات در حال طراحی و پیاده سازی ویرایش 2.0 از پرتال اختصاصی مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با جدیدترین متدهای برنامه نویسی وب میباشد. این نسخه با بهره گیری از تکنولوژی های جدید و فریمورک های برتر وب در حال آماده سازی است. در حال حاضر نسخه آزمایشی بر روی پرتال فناوری اطلاعات راه اندازی شده . شما بازدیدکنندگان گرامی میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق بخش ارتباط با ما ارسال و گروه برنامه نویس را از نظرات ارزنده خود بهره مند سازید.


انتشار بدافزار cool browser بر روي دستگاههاي اندرويدي كاربران فارسي

دستگاه ها با سيستم عامل هاي مختلف هميشه در معرض تهديدات امنيتي قرار دارند و توجه نكردن به مباحث امنيتي باعث آسيب هاي متعددي خواهد شد كه بخش اعظمي از آنها ميتواند جبران ناپذير باشد. از اين رو پيشگيري و رعايت مسائل امنيتي بهترين گزينه براي مقابله با تهديدات جديد است. به گزارش مركز IT موسسه آموزش عالي اقبال لاهوري بدافزارجديدي بر روي دستگاههاي اندرويد كاربران فارسي در حال انتشار است كه با فعال سازي بسته نرم افزاري بصورت مخفي با نام com.cool.browser كاربر را به سمت دانلود كدهاي مخرب هدايت ميكند. همچنين نمايش صفحات popup كه براي كاربران ويندوز كاملا نام آشناست بهمراه ايجاد shortcut با نام neo security  از مشخصات ديگر اين بدافزار ميباشد.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات